На Львівщині розширили програму підтримку сільськогосподарських кооперативів

У програмі фінансової підтримки можуть брати участь сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки дикорослих ягід, грибів і рослин в складі яких не менше 7 членів, з яких принаймні один має бути фермерським господарством.

Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

“Фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів надається у розмірі 70 % вартості придбаного обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції без врахування сум податку на додану вартість, але не більше ніж 3 млн гривень на один кооператив”, – йдеться у повідомленні.

Постановою КМУ від 24 жовтня 2018 року № 911 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018р № 106.

Відтак, відтепер в програмі фінансової підтримки можуть брати участь сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи (СОК) плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки дикорослих ягід, грибів і рослин  в складі яких не менше 7 членів, з яких принаймні один має бути фермерським господарством.

“Для СОК молочарського і м’ясного напрямів умови щодо кількості членів та фермерських господарств залишилися незмінними. До складу кооперативу мають входити не менше 20 членів, серед яких повинно бути одне і більше фермерських господарств, а інші – фізичні особи, у власності та/або користуванні кожної з яких перебувають землі сільськогосподарського призначення та за наявності тварин, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства”.

Для отримання фінансової підтримки сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи одночасно подають до регіональної комісії в паперовому вигляді, а до Мінагрополітики – в електронному вигляді такі документи:

– копію статуту СОК;

– баланс і звіт про фінансові результати за останній звітний період за встановленою формою (нововведення);

– виписку з банку про обіг коштів на поточному рахунку (для СОК, зареєстрованих у поточному році) (нововведення);

– ідентифікаційні документи встановленого зразка, що видаються на тварину (для СОК молочарського напряму) (нововведення).

– відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою для членів СОК;

– довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

– копію договору з постачальником обладнання;

– копію векселя, виписаного постачальнику обладнання;

– копії документів, що підтверджують оплату податку на додану вартість та 30 відсотків вартості придбаного обладнання;

– копії підтвердних документів щодо одержання СОК обладнання.

Детальну інформацію можна отримати в департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 57 (5 поверх, каб. 53) або за телефоном 255-05-70.

Зазначимо, раніше стало відомо, що за закуплене фермерами насіння українського виробництва, їм відшкодовуватимуть частину вартості витрат.

245 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up