Через низький пасажиропотік експериментальний маршрут до Рясного буде змінено

Експериментальний маршрут, який протягом трьох місяців курсував з пл. Кропивницького до Рясного, був заповнений менше, ніж на 40%, і показав економічну недоцільність. У зв’язку з цим маршрут буде змінений.

Як повідомив директор ЛК АТП № 1 Орест Хамула, заповненість маршруту становила менше 40%. За час експерименту маршрут показав свою економічну недоцільність.

«Щоб забезпечити транспортне сполучення Рясного з приміським вокзалом, ми готові змінити експериментальний маршрут і пустити його за маршрутом № 49 через церкву святої Анни та вул. Шевченка згідно з паспортом маршруту», — розповів Орест Хамула.

Запуск автобусів за маршрутом № 49 запланований на 19 січня,

“Ми запускаємо експериментальний маршрут — від Рясне-2 до приміського вокзалу, який буде замінювати маршрут № 49, але він поїде через Левандівку, щоб він не дублював № 6А. Ми це планували зробити з вересня, але не встигли. Запускаємо від завтра в експериментальному режимі, маршрут вже погоджений, внутрішнім наказом управління транспорту це організовує. Там буде курсувати 5 великих автобусів МАЗ. Цей маршрут поки буде без номера, потім буде з номером 49А», — прокоментував Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктуру ЛМР в жовтні 2018 року початок роботи маршруту.

Нагадаємо, у січні АТП-1 запустить ще кілька великогабаритних автобусів на інші маршрути.

Також 10 грудня було запущено експериментальний великогабаритний автобус до Брюхович.

 

472 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up