Вартість компанії Apple різко впала через скорочення доходів

Американська компанія Apple на початку січня 2019 року опустилась на четверту сходинку рейтингу найдорожчих компаній США. За останні 3 місяці її вартість зменшилась у 1,6 раза.

Про це повідомляє «Громадське».

Зазначається, що наразі Apple поступається Microsoft, Amazon та Alphabet (материнській компанії Google), а її ринкова вартість складає 680 мільярдів доларів. Водночас, у на початку жовтня 2018 року вартість Apple перевищувала 1,1 трильйона доларів.

За даними Bloomberg, зменшення капіталізації спостерігається у всіх технологічних гігантах США, проте останнім часом акції саме виробника iPhone падають швидше за решту. Зокрема, таку ситуацію пояснюють скороченням доходів компанії, які та планує отримати у майбутньому.

На початку серпня 2018 року вартість компанії Apple вперше перевищила 1 трильйон доларів.

Наприкінці грудня стало відомо, що Apple програла низку судових спорів компанії-виробнику мікрочипів Qualcomm у Китаї та Німеччині. Таким чином, у цих країнах можуть заборонити продаж деяких моделей iPhone.

Syla.news

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up