За минулий рік інспектори з паркування оштрафували 2 656 водіїв

З осені на вулицях Львова розпочали патрулювати інспектори з паркування, які штрафують водіїв, виносять постанови, розглядають справи щодо порушень правил паркування, евакуйовують авто на штрафмайданчик.

Як повідомив Юрій Діль, начальник управління безпеки міста, за минулий рік інспектори виписали 2 656 постанов, повідомляє Львівський портал.

«Свою роботу інспектори розпочали з осені 2018 року. Протягом 44 робочих днів було виписано 2 656 постанов щодо порушень правил паркування на суму 760 510 грн. Станом на 29 грудня оплачено 1410 постанов на суму 332 971,95 грн», — повідомив Юрій Діль.

Нагадаємо, 27 вересня набрав чинності новий закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Згідно з ним, на базі управління безпеки міста Львова створили відділ інспекторів, які мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Відповідно до закону, інспектор з паркування має здійснити фотофіксацію порушень правил паркування, евакуацію порушників і притягнення до адміністративної відповідальності за несплату вартості стоянки на платних паркінгах.

Syla.news

272 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up