ЦВК пояснила, де зможуть проголосувати українці у Росії

Українці, які перебувають на консульському обліку в дипломатичних установах на території РФ, зможуть проголосувати на території посольства України в Грузії, Казахстані та Фінляндії.

Як повідомили в прес-службі Центральної виборчої комісії, українці включені в списки виборців, тому вони мають можливість безперешкодно брати участь у голосуванні на відповідних виборчих дільницях, зазначених у додатку до постанови.

“Разом з тим зазначаємо, що громадяни України, які тимчасово перебувають в Російській Федерації та мають паспорт громадянина України, можуть реалізувати своє право голосу за місцем своєї реєстрації в Україні”, – додали в ЦВК.

Нагадаємо, 31 грудня Центральна виборча комісія України закрила виборчі дільниці в Росії.

Після цього народний депутат, голова партії “За життя” Вадим Рабінович має намір подати в суд на рішення Центрвиборчкому України закрити виборчі дільниці в Росії.

Стало відомо, що всі п’ять виборчих дільниць в Росії перенесені в посольства України в Грузії, Казахстані та Фінляндії. Згодом міністр закордонних справ Павло Клімкін пояснив, що Росія по відношенню до України є країною-агресором і окупантом, тому проводити вибори на її території досить проблематичний і ризикований крок.

Зазначимо, в Україні офіційно почалась реєстрація кандидатів у Президенти України.

Вона триватиме до 6 лютого включно. У листопаді Верховна Рада оголосила проведення президентських виборів 31 березня 2019 року.

314 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up