CNN назвав Сімферополь російським містом

Американський телеканал CNN назвав окупований Росією Сімферополь російською територією. На сайті телеканалу було опубліковано фотографії святкувань Нового Року в різних містах світу.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Фото з Сімферополя підписане наступним чином: «У центрі міста запустили феєрверки. Сімферополь, Росія». Знімок зробив фотограф російського «У центрі міста запустили феєрверки. Сімферополь, Росія».

Посольство України в США відреагувало на помилку телеканалу.

«Ми сподіваємося, що наші друзі з CNN будуть краще перевіряти факти і обирати контент. Сімферополь – українське місто в окупованому Росією Криму», – ідеться в повідомленні.

Як відомо, на території Криму і Севастополя 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на псевдореферендумі.

Syla.news

268 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up