З 1 січня зросли штрафи за неоформлених працівників

За порушення трудового законодавства у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи. За одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат – 125 190 гривень.

Повідомляє прес–служба ДФС у Львівській області.

Головне управління ДФС у Львівській області продовжує роботу щодо реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

“У межах дії Розпорядження контролюючі органи проводяться перевірки щодо виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності та інше.

Розпорядженням передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, відповідно до норм трудового законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби.

Нагадаємо, в Україні нарахували трохи більше ніж 644 тисячі офіційно працевлаштованих найманих працівників. Найбільше – у сферах роздрібної торгівлі, громадського харчування та будівництва. Експерти пояснили, чим спричинений масовий спалах серед роботодавців та чи дійсно це дієвий спосіб знищити систему “зарплат у конвертах”.

Також у листопаді виконавча служба стягнула 670 тис. грн з ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району» за шістьох неоформлених працівників.

426 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up