Найважче вже минуло, і найгірше – теж позаду, – Порошенко у новорічну ніч

Президент Петро Порошенко привітав українців з новим, 2019 роком. Свою промову президент виголошував у символічному місці – поряд із Софійським собором, де 15 грудня відбувся Об’єднавчий собор і де було обрано настоятеля нової Української помісної церкви. 

Таким чином президент відзначив найважливішу, на його думку, подію року, що минув.

“15 грудня тут, у Святій Софії відбувся Об’єднавчий собор. Тисячі людей, які зібралися на площі не соромилися сліз. І то були сльози радості. Народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ’ям. 
Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років і успіхом увінчалася лише тепер. 
Це – справжнє диво! 
Це – знак Божий, що у нас, українців точно усе буде добре”, – сказав Петро Порошенко.

А після цього президент нагадав ,що уже за кілька днів Україна має отримати Томос від вселенського патріарха.

“Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. Це – чітка стратегія, якої неухильно дотримуємося протягом останніх п’яти років. Ми йдемо своїм шляхом. Ані обіцянки манни небесної, ані зерна зневіри, ані зілля розбрату – ніщо не повинно розвернути нас назад”.

У своєму привітанні говорив президент у про мир.

“Ми нічого не прагнемо більше, ніж миру. І ніхто не прагне миру більше, ніж ми. Тож дозвольте від вашого імені, насамперед привітати українських воїнів. Це вони гарантують нам тишу і спокій в цю новорічну ніч”, – зазначив він.

І додав, що найважче вже минуло, і найгірше – теж позаду.

“Попереду – поступове зростання економіки і відновлення рівня життя. Це результат нашої спільної кропіткої праці. 
Головне – у передвиборчій гонитві не затоптати паростки розвитку, пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас. І тоді ми точно переможемо”.

Нагадаємо, напередодні екс-міністр екології та природних ресурсів України, юрист Ігор Шевченко першим офіційно зареєстрував свою кандидатуру на вибори Президента України-2019.

431 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up