В Україні офіційно почалась реєстрація кандидатів у Президенти України

Вона триватиме до 3 лютого 2019 року включно.

Про це йдеться у календарному плані основних організаційних заходів з підготовки проведення виборів Президента України, що відбудуться у березні 2019 року.

Так, сьогодні почалось висування кандидатів на пост Президента України політичними партіями, громадяни України шляхом самовисування. Також можна буде подати документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидата на пост Президента України. Обидві процедури триватимуть до 3 лютого 2019 року включно.

Дві підготовчі процедури повинні завершитись до 6 січня включно:
встановлення порядку відкриття і закриття рахунків виборчого фонду кандидата на пост Президента України, встановлення порядку контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів.

Затвердити форми подання кандидатур до складу окружних і дільничних виборчих комісій з виборів Президента України ЦВК повинна до 19 січня включно. До 20 січня включно Центральна виборча комісія мусить передати за відповідним зверненням засвідченої цифровим підписом електронної копії, бази даних Державного реєстру виборців депутатським фракціям, Верховної Ради України поточного скликання.

Станом на грудень близько 30 кандидатів, оголосили намір висунути свою кандидатуру. Зокрема про це заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, народна депутатка Ольга Богомолець.

Нагадаємо, у листопаді Верховна Рада оголосила проведення виборів 31 березня 2019 року.

153 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up