У Кам’янка-Бузькому районі незаконно вполювали диких тварин

За фактами незаконного вполювання козуль і кабана матеріали скерували в суд.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області в рамках розгляду звернення громадян щодо неправомірного проведення полювання проведено позапланову перевірку Кам’янка-Бузького районного товариства мисливців та рибалок «Крижень».

В ході проведення перевірки встановлено, що на території товариства проводиться полювання в заборонених місцях, а саме на відтворювальній ділянці в обході № 7. Внаслідок незаконного полювання добуто п’ять особин козулі та одну особину кабана, що є порушенням статтю 20 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”. На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення та надано припис про усунення порушень природоохоронного законодавства. Крім цього, будуть нараховані збитки, завдані державі внаслідок виявлених порушень. Матеріали  перевірки скерували в Кам’янка-Бузький районний суд.

Додамо, що у листопаді у Кам’янці-Бузькій виявили незаконно зрубані дерева

----------------------

Коментувати

287 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up