Дзідзьо оприлюднив інформацію про наслідки і причину побиття

Внаслідок нанесення тілесних ушкоджень у лідера музичного гурту “Дзідзьо” Михайла Хоми виявили розрив барабанної перетинки лівого вуха.

Про це йдеться на Instagram-сторінці Дзідзя.

Вчора, 30 грудня оприлюднено звернення-пояснення наслідків побиття музиканта:

“Я хочу звернутися до всіх і розказати ситуацію, яка вчора сталася зі мною. Перед ефіром на радіо на мене напала зграя бандитів, це було близько 8 людей неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мішковим, який на мою думку, є у злочинній змові з Олегом Турком. Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації. Я знаходжуся в лікарні і змушений буду провести тут всі Новорічні свята. 
Я звертаюся до всіх наших концертних партнерів, замовників, і прошу вибачити мене і мою команду, але ми змушені скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, в тому числі відміняємо корпоративні виступи у Новорічну ніч.  Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити.”

Також вчора Дзідзьо через Instagram закликав допомогти йому в ситуації, що виникла внаслідок залишення Олегом Турком (сценічний псевдонім Лесик) гурту “Дзідзьо” у 2016 році:

Люди, надаю для всіх вас фото організатора і безпосереднього учасника нападу на мене Михайла Мішкова, який разом з Олегом Турком (Лесик) провели незаконну операцію. Турко ніби то продав, а Мішков ніби то купив частину компанії, 25%. Олег Турко ніби то отримав 8 мільйонів гривень, а Мішков без «ніби то» почав вимагати грошей, погрожувати фізичною розправою та передаючи нашому юристу: «предложите мне денег и я отстану». Люди, це – рейдерство.

Закликаю всіх своїх колег-артистів, юристів, адвокатів, правоохоронні органи, Службу безпеки України, впливових політичних та громадських діячів, весь фан клуб DZIDZIOFAMILY, блогерів, допомогти мені.

Я не налякався. Я просто сильно розізлився. Прошу всіх допомогти мені вирішити цю проблему. Хочу показати людям, що не варто мовчати і боятися. Треба об‘єднуватися і боротися проти таких рейдерів, захищаючи свій бізнес і чесну працю. Це моє подвір‘я, це моя хата і я маю всі права, щоб захищати власність. Мовчати не треба. Треба діяти разом і спільно! Дякую усім за підтримку!

Олег “Лесик” Турко вчора на своїй Instagram-сторінці оприлюднив відеозвернення в якому висловив свою позицію щодо інциденту:

“По-перше, я, так, як і ви, дізнався про це з інтернету. По-друге, вважаю, що правоохоронні органи повинні в усьому розібратися, і вони розберуться. По-третє, всіх цікавить, чи я продав свою частку. Так, приблизно пів року тому я продав свою частку, яка становить 25% компанії „Мейсон Інтертеймент“ бізнесмену Мішкову Михайлу Миколайовичу. Якого вважаю за порядного бізнесмена і порядну людину. А тим, хто кидає погрози у мій бік і хоче мене знайти, хочу сказати: за годину я буду у Брюховичах, на кладовищі, в Андрія (йдеться про музиканта Андрія Кузьменка, лідера гурту “Скрябін” та екс-продюсера гурту “Дзідзьо”). Маю традицію перед Новим роком помолитися. Хто хоче, може приїхати, гарну справу зробимо — помолимося за пацана”.

Нагадаємо, 28 грудня вранці у Києві сталось побиття співака, шоумена Михайла Хоми, більше відомого під сценічним псевдонімом Дзідзьо.

413 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up