Британський міністр заявив про імовірну загрозу зриву Brexit

Ймовірність зупинки процесу виходу Великої Британії з ЄС (Brexit) є “50 на 50”, якщо британський парламент не підтримає запропоновану прем’єр-міністром Терезою Мей угоду про вихід.

Про це заявив в інтерв’ю The Sunday Times один з головних прихильників Brexit, міністр міжнародної торгівлі Об’єднаного королівства Ліам Фокс, повідомляє “Укрінформ”.
“Якщо ми не проголосуємо за це (Brexit – ред.), то я не впевнений, що я б дав більше шансів, ніж “50 на 50”, – сказав він.

За словами міністра, єдиний шлях, щоб бути на 100 відсотків впевненим в тому, що Британія вийде з ЄС – це підтримка у парламенті запропонованої Мей угоди про вихід.

Як повідомлялося, раніше у грудні парламент Великої Британії так і не провів голосування щодо досягнутої урядом Терези Мей угоди з Брюсселем про вихід країни з ЄС. Голосування мало відбутися 11 грудня, але глава уряду, не впевнена в його результатах, перенесла цю процедуру. Нове голосування відбудеться не раніше 7 січня 2019 року.

Офіційною датою Brexit є 29 березня 2019 року.

110 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up