У 2018 році Чорнобильську зону відчуження відвідали понад 60 тисяч туристів

Цього року Чорнобильську зону відчуження з туристичною метою відвідали 63 тисячі людей.

Про це у Facebook повідомляє пер-служба Міністерства екології та природніх ресурсів України.

«До зони відчуження збільшується потік туристів. У 2014 році зону відчуження відвідало понад 8 тисяч туристів. У 2016 – близько 36 тисяч. У нинішньому році – 63 тисячі. Надходження від туристичних послуг за 2018 рік становлять 39 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Також у Мінприроди зазначають, що зона відчуження стає територією змін та розвитку.

«Мінприроди виконалило всі зобов’язання, пов’язані з внесками до Чорнобильського фонду «Укриття». Створило умови для розвиту відновлювальної енергетики, удосконалило та автоматизувало систему відвідування зони відчуження, відкрило три офіси Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника у Києві, Чорнобилі та смт. Іванків», – розповідають у відомстві.

Окрім цього, на базі заповідника розпочато три міжнародні наукові проекти. Завершено «гарячі» випробування на Централізованому сховищі відпрацьованих джерел іонізуючого опромінення.

Syla.news

109 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up