За неякісні комунальні послуги користувачі зможуть складати акт, за яким штрафуватимуть надавачів

Така можливість виникне весною 2019 року.

Про це повідомила прес-служба Уряду

В Уряді розробили Механізм перевірки належної кількості та якості житлово-комунальних послуг, визначених типовим договором між споживачем та постачальником.

“Ми продовжуємо імплементувати Закон «Про житлово-комунальні послуги». Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості житлово-комунальних послуг і в подальшому отримувати відшкодування. Це стосуватиметься перевірок якості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком. Таким чином, ми посилюємо права та інтереси споживачів та встановлюємо прозорі механізми взаємодії споживача та надавача послуг відповідно до європейських стандартів”, — наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Постановою затверджена форма акта-претензії та механізм його задоволення. Бланк акту можна завантажити за посиланням. Документ розроблено Мінрегіоном та вступає в силу з 1 травня 2019 року.

Зазанчимо, штрафи за неякісно житлово-комунальні послуги є частиною житлово-комунальної реформи, яку Верховна Рада прийняла торік.

252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up