У 2019 році львівських тварин можна буде спалювати у крематорії

Піч-крематор з додатковою камерою догорання, яку придбано за кошти природоохоронного фонду бюджету міста, уже доставлена на ЛКП «Лев».

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Уже на початку 2019 року львів’яни врешті зможуть отримати належний сервіс у випадку втрати своїх домашніх тварин завдяки безпечній утилізації за допомогою цього устаткування.

“Команда ЛКП „Лев“ розуміє, наскільки важливим є питання збереження екології та навколишнього природного середовища, саме тому принциповим питанням у закупівлі обладнання стала його безпечність та дотримання європейських норм екологічності. Тепер можемо з впевненістю зазначити, що Львів — перше місто в Україні, в якому кремація тварин та небезпечних відходів здійснюватиметься комунальним підприємством на найвищому екологічному рівні”, — прокоментувала встановлення крематорію директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Уже на початку 2019 року мешканці нашого міста врешті зможуть отримати належний сервіс у випадку втрати своїх чотирилапих друзів завдяки безпечній загальній утилізації, або ж отримати урну з прахом улюбленця при індивідуальному спалюванні. Ціни на послугу коливатимуться від 140 до 1700 грн, залежно від маси тварини та побажання господаря щодо виду кремації.

Зараз на ЛКП «Лев» відбувається підготовка та навчання персоналу щодо роботи з новим обладнанням, підприємство вносить відповідні зміни щодо додаткового виду діяльності у свій статут, визначає тимчасове, а потім і постійне місце для розміщення крематора, після чого проектна компанія приступить до розробки проекту на створення Центру кремації тварин міста Львова.

Утилізатор виготовлено та реалізовано підприємством ТзОВ «НТЦ «Флеш-Р» у Києві. УТ 300Д – є установкою для утилізації шляхом спалювання відходів різноманітного походження і складу, у тому числі органічних відходів рослинного і тваринного походження, біологічних, медичних, харчових, ветеринарних і тому подібне. Разове завантаження камери спалювання до 300 кг, максимальна температура спалювання 1200ºС, наявні три пальники (2-основна камера, 1-камера допалювання). Вартість обладнання 996 тисяч гривень.

Нагадаємо, що про купівлю крематора для тварин стало відомо у жовтні.

152 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up