За перехід громади в ПЦУ на Хмельниччині благочинний УПЦ МП пригрозив показати “кузькину мать”

Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній заявив, що від місцевого благочинного УПЦ МП отримала погрози парафія Православної церкви України в селі Доброгорща (Хмельницький район), яка на цьому тижні прийняла рішення покинути Московський Патріархат.

Про це повідомляється на сторінці митрополита в Facebook.

” Ось тепер ЗМІ та відповідні органи допомагайте громаді в Доброгобщах! Зранку все село в сльозах – благочинний місцевий РПЦ У Хмельницького р-ну телефонними дзонками грубо шантажує релігійну громаду, яка перейшла до Помісної Церкви. З його слів озвучених вірянами в цю неділю з «групою» підтримки приїде служити Службу Божу і покаже всім і «… і самостійну Україну, і самостійну Церкву , і кузькіну мать заодно!!!» Селяни просять відкритої підтримки і відеофіксації ЗМІ цього «хрущовського» процесу!”, – йдеться в фейсбуці митрополита.

Благочинним хмельницького благочиння УПЦ МП є протоєрей Володимир Заєць. Парафіяни Свято-Миколаївської церкви в Доброгорщі провели в селі опитування, в якому взяли участь 231 людина. Абсолютна більшість підтримали перехід до складу ПЦУ, двоє голосували проти, шість утрималися, йдеться в сюжеті телеканалу Поділля-центр.

“Ми знайшли чотирьох осіб, які погодилися обійти зі списками все село. Розбили [його] на ділянки, і ці люди пройшлися по селу. Записували прізвище, ім’я, по батькові та дві графи: хто хоче, щоб в селі була українська церква, і хто хоче, щоб залишилася російська церква “, – розповіла одна з парафіянок.

Syla.news

130 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up