Львівський ретро-потяг проїхав усі свої рейси з аншлагами

Святковим паровозом Львівської залізниці проїхались близько 900 дорослих та малих пасажирів.

Про це повідомила прес-служба Львівської залізниці.

У залізничній касі приміського касового залу Львівського головного вокзалу продали усі квитки на всі шість рейсів, що здійснив святковий поїзд упродовж 23-25 грудня. Тож близько 900 дорослих і малих пасажирів скористалися запрошенням Львівської залізниці здійснити подорож ретро-поїздом із паровозом за маршрутом Львів-Брюховичі-Львів.

Окрім оригінальних фото на фоні паровоза, а також цікавої подорожі поїздом, на станції Брюховичі пасажирів урочисто зустріли учні Львівської дитячої залізниці, які вітали гостей із прийдешніми Новим роком та Різдвяними святами колядками та віншуваннями. Гучні сигнали паровоза, а також святкове дійство привернули увагу багатьох мешканців селища, які доповнили численну глядацьку аудиторію святкової події.

Нагадаємо, що поїздка ретро-поїздом для дітей віком до 6 років була безкоштовною. Вартість квитка на подорож туди та зворотно для дітей віком від 6 до 14 років — 12 гривень. Вартість квитка на подорож туди та зворотно для дорослих — 16 гривень.

176 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up