Зеленський розповів про свої політичні наміри

Шоумен, один з засновників студії “Квартал-95” Володимир Зеленський розповів, чи балотуватиметься у президенти на майбутніх виборах 2019 року. 

Про свої наміри Зеленський повідомив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

“Я про це думаю”, – заявив шоумен, коментуючи питання, чи визначився він зі своєю участю у президентській кампанії.

“Я про це думаю. Дуже думаю. Схиляюся … Рано про це говорити”, – заявив він і додав на уточнююче питання: “Ну, я думаю, що може бути – так”.

“Може бути. Дійсно, я про це дуже серйозно думаю. Дуже багато. Я про це багато говорю з сім’єю. Для мене їх думка дуже важлива”, – додав Зеленський.

За його словами, його рідні дуже переживають за нього.

“Вони дуже добре розуміють, яка я людина, розуміють, наскільки я вкрай гостро, радикально справедливий, до всього … Я така людина, буду до кінця стояти … і вони дуже переживають через це моє внутрішнє відчуття”, – пояснив Зеленський.

“Як мінімум, я хочу вийти з цієї ситуації таким, яким увійду. Це важливо. Маю на увазі відношення людей до мене. Зрозуміло, що у мене є гроші, нерухомість, бізнес, але головне – хто ти. Я не хочу внутрішньо себе втратити, хочу, щоб мене поважали люди”, – зазначив шоумен.

До того ж, у коментарі журналісту видання “НикВести” Зеленський сказав, що партія “Слуга народу” йде у політику.

Кореспондент порівняв шоумена із співаком Святославом Вакарчуком, який досі відкрито не заявляв, що йтиме в політику.

“Я не сказав, що “йду або не йду”  (в політику, — ред.). По-перше, ми з Вакарчуком дуже не схожі… У нас є партія “Слуга народу” і вона йде в політику”, – сказав Володимир Зеленський.

Журналіст уточнив також, чи піде Зеленський у президенти.

“Це вже інше питання”, – сказав він.

Syla.news

208 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up