Заступник одного з міністрів порадив продовжити воєнний стан

Через напруження на Сході України РНБО цілком може рекомендувати раді продовжити дію воєнного стану, однак вона “розлетілась по різних зонах відпочинку”, тому не зможе підтримати таке рішення. 

Про це у прямому ефірі “Еспресо” заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

 “Я переконаний, що він (воєнний стан, – ред) не може бути продовжений, бо існує певний алгоритм цього продовження. Зокрема, він полягає у обов’язковому прийнятті рішення Верховною Радою, яка вже розлетілась по різних зонах відпочинку. Я не уявляю що має трапитись в країні, аби знову зібрати докупи народних обранців”- пояснив заступник міністра з питань окупованих територій  Георгій Тука.

Він також додав, що продовження воєнного стану доцільне через посилення російської військової компоненти біля українських кордонів.

“Окрім скупчення російських військ на Півночі та Сході, сьогодні надійшла інформація від вільного центру координації контролю про виявлення двадцяти двох систем залпового вогню “Град” на Луганщині біля населеного пункту Хрустальне. Тому посилення військової компоненти спостерігається, зокрема, й на окупованій території Донбасу. Саме тому я в першу чергу вважаю за доцільне продовження воєнного стану”, – додав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, у середу, 26 грудня, у десяти областях України завершується воєнний стан.

Наталія Козак, Syla.news

 

149 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up