В десяти областях України завершується воєнний стан

Місяць тому Верховна Рада України за ініціативи Президента України оголосила воєнний стан у областях, що межують з Російською Федерацією.

В областях, що є вздовж російського і молдавського кордонів та на узбережжях Чорного та Азовського морів сьогодні завершується дія воєнного стану. До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Нагадаємо, воєнний стан ввели з 14 години 26 листопада 2018 року терміном на 30 діб – до 14 години дня 26 грудня 2018 року.  Таке рішення було ухвалене через військову агресію російського військово-морського флоту у Керченській протоці, що завершилась захопленням трьох українських кораблів та двадцяти трьох моряків.

Після завершення воєнного стану в цих десяти областях повинні відновити проведення перших місцевих виборів у об’єднаних територіальних громадах.

140 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up