У партії Михеїла Саакашвілі «Рух нових сил» стався розкол

Народний депутат Юрій Дерев’янко, член політради, оголосив про вихід з об’єднання разом зі своєю партією «Воля».

У партії «Рух нових сил» (РНС) Михеїла Саакашвілі стався розкол. Один з членів політради партії, депутат Верховної Ради Юрій Дерев’янко оголосив, що разом «зі своєю командою» вирішив припинити співпрацю із Саакашвілі, пише LB.ua.

«Для Михеїла Саакашвілі справою його життя є Грузія, але для мене пріоритет – це Україна», – написав Дерев’янко у Facebook.

Він повідомив, що збирається відновити партію «Воля», яка півтора року тому увійшла до РНС.

Водночас інший член політради РНС Давид Сакварелідзе у відповідь заявив Дерев’янку, що «Рух нових сил» Михеїла Саакашвілі був і залишається широким об’єднанням людей, а не приватним бізнес-проектом».

До слова, Дерев’янко – один з можливих кандидатів у президенти на виборах 2019 року. Його потенційний рейтинг станом на початок грудня – у межах однієї десятої відсотка.

Партія «Воля» Дерев’янка об’єдналася з політичною силою Саакашвілі «Рух нових сил» 19 квітня 2017 року. Він тривалий час підтримував колишнього голову Одеської ОДА та президента Грузії під час його акцій та ініціатив. Він, зокрема, висловлював готовність як депутат взяти його на поруки під час затримання в Україні.

У лютому 2018 року українські прикордонники примусово депортували Михеїла Саакашвілі до Польщі, звідки він згодом переїхав на батьківщину дружини — у Нідерданди. Відтоді його участь в політичному житті України обмежується дописами у Facebook.

Syla.news

155 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up