У Мінкультi оголосили конкурс на гранти Гаранта для молоді

Міністерство культури України оголосило конкурс претендентів на отримання у 2019 році щорічних грантів Президента України молодими діячами у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, молодими письменниками і майстрами народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України.

Для отримання гранту претенденти до 15 лютого 2019 року подають до Мінкультури заяву, до якої додаються:

заявка на участь у конкурсі на одержання гранту Президента України молодими діячами в галузі культури і мистецтва;

кошторис творчого проекту на участь у конкурсі на одержання гранту Президента України молодими діячами у галузі культури і мистецтва;

копія паспорта;

інформаційна довідка про головних виконавців проекту, у якій зазначаються: біографічні дані та інформація про творчу діяльність претендента (участь у мистецьких заходах, фото, CD-DVD, буклети, афіші, програми, програмки, відзнаки, нагороди, зразки літературної творчості), рекомендації щодо підтримки творчого проекту (не менше двох);

гарантійний лист підприємства (установи, організації, закладу), що зобов’язується забезпечити реалізацію творчого проекту.

Прийом заявок за встановленою формою здійснюється до 15 лютого 2019 року за адресою: 01601, м. Київ, вул. Франка, 19.

Додаткова інформація за телефонами:

234-63-88 – для митців у сфері образотворчого мистецтва, 235-73-36 – для митців у сфері театрального мистецтва, 234-79-11 – для митців у сфері музичного мистецтва, 279-37-40 – для молодих письменників.

Додамо, що до 1 лютого 2019 року триває висунення творів на здобуття літературної премії Олеся Гончара.

237 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up