Здоров’я людей, які постраждали від вибуху на львівському ярмарку, має позитивну динаміку

Стан двох із постраждалих, які перебувають в реанімації опікового відділення 8-ої міської лікарні, стабілізувався. 

Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Троє осіб, які постраждали від вибуху на різдвяному ярмарку, перебувають в опіковому відділенні 8-ої міської лікарні, один пацієнт — в реанімації. Погіршень у стані здоров’я пацієнтів нема. Їм надається вся необхідна допомога.

«Чоловік, який перебуває в реанімації, у важкому стані, але є маленька позитивна динаміка, він стабілізований, пробуємо його переводити на самостійне дихання, але ще на допоміжному диханні перебуває. Троє осіб перебуває в опіковому відділенні, їм надають допомогу, стан їхній не гірший. Дівчину з реанімації вчора перевели у відділення. Їх сьогодні перев’язують. Погіршень нема», — розповів головний лікар 8-ої міської лікарні Василь Обаранець.

Нагадаємо, біля Оперного театру в середмісті Львова 22 грудня внаслідок пожежі в дерев’яному будиночку на Різдвяному ярмарку постраждало п’ятеро людей. Тому роботу різдвяних ярмарок було призупинено. Згодом комісія прийняла рішення відновити роботу об’єктів, де немає їжі.

Додамо, міський голова Анлрій Садовий розповів, що причиною вибуху на торговельному майданчику біля Львівської опери було незаконне використання газових балонів одним з підприємств.

Syla.news

186 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up