З 1 січня в українських аеропортах не оформлятимуть візи іноземцям

Громадяни інших країн повинні будуть подбати про електронні візи з України.

Державний секретар МЗС Андрій Заяць повідомив, що з 1 січня припиняється оформлення віз в міжнародних аеропортах України і розширюється функціонал електронної візи. Про це пише Lb.ua.

«Розширюється, по-перше, за рахунок збільшення кількості держав, громадяни яких матимуть можливість оформити електронну візу. Наприклад, громадяни Китайської Народної Республіки, які в аеропортах і в посольствах за 11 місяців цього року отримали майже 28 тис. віз для в’їзду в Україну», – каже Андрій Заяць.

Також, за його словами, розширюється перелік підстав для видання електронної візи: зараз підставою є лише туристична або ділова поїздка. З 1 січня підставами будуть лікування, приватні поїздки для відвідування родичів, журналістська діяльність.

«Отже, електронними візами ми перекриваємо практично всі не імміграційні типи поїздок», – додає урядовець.

Електронну візу для іноземців запровадили на початку квітня 2018 року. Станом на зараз іноземці оформили 6 тис. таких віз. Документ роздруковується на звичайному папері А4 з QR-кодом, що Держприкордонслужба України потім зчитує.

Syla.news

147 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up