В анексованому Криму запустили флешмоб на підтримку затриманих кримських татар

Мешканці анексованого Криму запустили флешмоб на підтримку кримських татар-мусульман, яких несправедливо звинувачують у злочинах.

Люди фотографуються з табличкою «Мусульмани не терористи», на якій також присутні фотографії затриманих кримських татар. Потім надсилають на Facebook-сторінку громадської організації «Кримська солідарність», яка їх оприлюднює.

Акція присвячена затриманим кримськотатарським активістам, зокрема заарештованим у «справі Хізб ут-Тахрір», підсумки якої сьогодні розглядатиме російський суд.

«Хізб ут-Тахрір» – міжнародна ісламська політична організація, представники якої називають своєю місією об’єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але відкидають терористичні методи досягнення цього й кажуть, що піддаються несправедливому переслідуванню в Росії і в окупованому нею 2014 року Криму.

Захисники заарештованих і засуджених у «справі Хізб ут-Тахрір» кримчан вважають їхнє переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

Syla.news

130 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up