У Зимноводівській ОТГ продовжить головувати Гутник

Теперішній сільський голова Зимної Води здобув перемогy на виборах, що відбулись вчора у Зимноводській об’єднаній територіальній громаді.

Про це повідомила прес-служба політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Цю інформацію також підтвердив Львівський центр розвитку місцевого самоврядування на своїй Facebook-сторінці.

Володимир Гутник народився 2 квітня 1964 року у с. Поморяни Золочівського району Львівської області.

Має вищу освіту. У 1986 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, а в 2001 р. – ЛДАУ. За спеціальністю – вчений агроном; економіст з бухгалтерського обліку і аудиту.Трудову діяльність розпочав у 1986 році на посаді головного агронома колгоспу «Росія» Мостиського району Львівської області. Працював на посадах: заступника начальника Мостиського районного управління сільського господарства, директора держгоспу «Дружба» Мостиського району, заступника голови Мостиської райдержадміністрації, начальника відділу ВАТ «Львівагрореммашпостач».

З 2000 року по 2006 рік – приватний підприємець.

З 2006 року – сільський голова Зимної Води.

Одружений. Виховує трьох дітей. Проживає у Зимній Воді.

Нагадаємо, вчора 23 грудня, відбулись перші місцеві вибори у п’яти об’єднаних територіальних громадах Львівщини.

262 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up