У Львові встановили перші підземні контейнери для сміття

Замість вулиці Словацького підземні контейнери для сміття розмістили навпроти ТЦ «Роксолана».

На площі Соборній у Львові встановили перші підземні контейнери для сміття. Про це повідомляє кореспондент Tvoemisto.tv.

Спершу контейнери планували розмістити на вулиці Словацького. Втім, у місці, де планували розмістити контейнери, виявили інженерні мережі ПАТ «Укртелеком» та «Львівобленерго». Тому їх встановлять на площі Соборній.

Згідно з попереднім рішенням виконавчого комітету, Галицька районна адміністрація разом із ТзОВ «Грінера Україна» власним коштом мають до 1 березня облаштувати контейнерний майданчик та встановити 4 підземні контейнери: для скляних відходів (3 куб. м), для вторинних відходів (папір, пластик, ПЕТ та метал) (4 куб. м) та 2 контейнери для змішаних відходів (5 куб. м). Контейнери привезли до Львова на початку листопада.

Нагадаємо, вперше підземні контейнери для сміття запропонували облаштувати у 2016 році. Цього року у відповіді на запит депутата ЛМР Сергія Іваха в міськраді повідомили, що загалом у центральній частині міста планують встановити 55 підземних таких контейнерів за дев’ятьма адресами.

Syla.news

124 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up