У Львові провели круглий стіл, присвячений негативному впливу корупції на бізнес (відео)

Його учасники визначили також способи зміни ситуації у такому явищі.

22 грудня у інформаційному просторі Syla.news відбувся круглий стіл “Корупція ламає бізнес”.

У обговоренні проблеми корупції, і вироблення стратегії боротьби із нею взяли участь громадські активісти Назарій Тур та Михайло Зінько, керівник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень,  адвокат Ігор Яцків, член громадської ради при Львівській облдержадміністрації Ігор Іванів та інші.
Модератором дискусії був керівник і засновник громадської організації “Ідея міста” Назарій Брезіцький.

За підсумками дискусії, учасники круглого столу домовились про реалізацію таких антикорупційних заходів:

Варто зробити оприлюднення у соціальних мережах інформації про наявне майно топ-чиновників Львова і області, наявність автомобілів та іншої власності, що оприлюднене ними у є електронних деклараціях. Згодом зробити співвідношення цієї власності відносно їхніх зарплат. Назарій Брезіцький уточнив:

“Ми беремо довідки з єдиного держреєстру прав власності членів сім’ї чиновників: дружина, мама, батько, діти. Далі дізнаємось за допомогою інформаційного запиту час відколи той чи інший посадовець на цій посаді працює, звертаємось до оцінщика і дізнаємось як за певний період часу роботи на посаді посадовцю вдалось заробити сукупність майна його та членів родини.”

Начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень запропонував, аби такий аналіз провели щодо його електронної декларації. Цю ідею підтримав адвокат Ігор Яцків.

Також присутні зауважили, що такий аналіз електронних декларацій варто зробити щодо електронних деклаарцій віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, колишнього члена Ради Національного банку України Віталія Ломаковича, колишньго керівника Податкової служби у Львівській області та колишнього директора департменту екології ЛОДА Мирослава Хом’яка, народного депутата України Тараса Козака тощо.

Також під час дискусії підтримали ідею звернутись до організацій, що вже ведуть антикорупційну діяльність у Львові та області, аби ті надали документи по вже виявлених ними фактах корупційних дій посадовців для подальшої юридичної підтримки. Учасники круглого столу погодились провести подібний захід приблизно за 2-2,5 місяці. До того часу надішлють інформаційні запити у львівські представництва державних антикорупційних органів (зокрема у Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро) про причини відсутності запрошених на цей круглий стіл посадовців.

Назарій Брезіцький резюмував:

Ми як система управління не можемо бути заточеними під вирішення локальних справ. Ми можемо працювати над запуском системи управління над вирішенням тих чи інших справ.

253 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up