SoftServe відкриває у Львові лабораторію з роботехніки для студентів

В лабораторії проходитимуть заняття студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені Івана Франка.

SoftServe відкриє лабораторію з робототехніки для студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені Івана Франка. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Лабораторію відкриють в середу, 26 грудня о 11:00. Її розмістили в аудиторії факультету електроніки та комп’ютерних технологій на вулиці Тарнавського, 107.

Нова лабораторія буде оснащена необхідним обладнанням для продуктивних і цікавих занять з робототехніки. Так, університет отримав 13 комп’ютерів, роботів Turtlebot 3 і все необхідне для роботи з ними. В компанії SoftServe впевнені, що нова лабораторія дозволить студентам не тільки відпрацьовувати алгоритми в режимі симуляції, а й керувати реальними мобільними платформами.

Зазначимо, що працівники SoftServe з початку цього навчального року проводять факультативні заняття з робототехніки для студентів. В день відкриття студенти презентують перші проекти, розпочаті під час цих факультативів.

Syla.news
129 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up