Радеховом і об’єднаною довкола нього громадою продовжить керувати Коханчук

Теперішній міський голова Радехова здобув перемогy на виборах, що відбулись вчора у Радехівській об’єднаній територіальній громаді.

Про це повідомила прес-служба політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Цю інформацію також підтвердив Львівський центр розвитку місцевого самоврядування на своїй Facebook-сторінці.

Степан Коханчук народився 26 грудня 1969 року в с. Перв’ятичі Сокальського району Львівської області.

Після закінчення школи у 1987 році зарахований студентом першого курсу Львівського державного сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1993 році за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві».

Між навчанням в інституті з 02.07.1987 р. по 14.09.1989 р. проходив службу в армії.

З 13 грудня 1993 р. по  3 травня 1995 р. працював економістом І категорії у відділі нових форм господарювання, податкової політики та цінних паперів Радехівського райфінвідділу.

З травня 1995 по жовтень 2015 рр. займався підприємницькою діяльністю.

У 2006 році був обраний депутатом Радехівської районної ради V скликання.

У 2010 році знову обраний депутатом Радехівської районної ради VІ скликання.

У травні 2014 року став засновником і був обраний головою громадської організації «Народна самооборона-Радехів майбутнього» та благодійного фонду «Майбутнє Радехівщини».

У жовтні 2015 року був обраний міським головою міста Радехова.

Зазначимо, що крім нього на посаду голови Радехівської ОТГ виснули свої кандидатури ще 6 кандидатів. Додамо, що вчора відбулись вибори у п’яти об’єднаних територіальних громадах Львівщини.

 

 

176 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up