Найкращою спортсменкою Львівщини у листопаді стала лучниця Вероніка Марченко (відео)

У Львівській Опері відбулося нагородження найкращої спортсменки Львівщини у листопаді лучниці Вероніки Марченко та її тренерки Марії Гавелко. 

Про це повідомили кореспонденти Syla.news.

Звання найкращої спортсменки Львівщини у листопаді Вероніка Марченко здобула завдяки успішному виступу на чемпіонаті світу зі стрільби з лука серед військовослужбовців, що відбувся з 11 до 16 листопада у Тегерані (Іран).

На чемпіонаті спортсмен-інструктор Навчально-спортивної бази літніх видів спорту, старший сержант, Вероніка Марченко виборола бронзову нагороду в особистому заліку. До того ж, окрему відзнаку отримала й тренер лучниці Марія Гавелко. Окрім Вероніки Марченко, пам’ятні подарунки від партнерів відділення НОК України у Львівській області отримала й тренер лучниці Марія Гавелко. Вероніка Марченко повідомила, що незабаром вона почнеться готуватись до Олімпіади 2020 року:

“З Нового року я зі збірною командою буду плідно тренуватися, щоб отримати влітку на Чемпіонаті світу ліцензію на участь в Олімпіаді. Звичайно, хочу потрапити на Олімпіаду в Токіо і мати звідти медаль, бажано золоту”

Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський вручив нагороди й тренерам срібних призерів ІІІ Літніх юнацьких Ігор в Буенос-Айресі Ірині Рудій (тренерці Христини Пограничної, художня гімнастика) та Олександру Раковському (тренеру Оксани Чудик, вільна боротьба). Вони також отримали  подарунки від партнера НОК України компанії «Сасмунг Електронікс». Юрій Турянський зазначив, що Вероніка Марченко вже не вперше отримує подібну нагороду: кращою спортсменкою Львівщини її визнали за підсумками травня 2016 року і кращою спортсменкою Львівщини вона стала за підсумками березня 2017 року.

Окрему відзнаку також отримав фотограф з Радехівщини, студент Львівського державного університету фізичної культури Володимир Якимчук, який здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії.

Нагадаємо, найкращою спортсменкою України та Львівщини у жовтні 2018 року стала борчиня Алла Черкасова.

Наталія Козак, Павло Вільховий, Syla.news

 

216 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up