На Львівщині позапланово перевіряють автотранспортних перевізників

На одному з підприємств уже виявили порушення.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із державними інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Львівській області та працівниками патрульної поліції Львова провели рейдову позапланову перевірку автотранспортного підприємства, що здійснює пасажирські перевезення на території Львівської області. На підприємстві ТзОВ Львівське АТП -14631, під час випуску транспортних засобів на маршрути, склали шість актів про порушення вимог транспортного законодавства України. Зокрема, за відсутність вогнегасника, відсутній тахограф або індивідуально-контрольна книжка режиму праці відпочинку водія, неналежний санітарний стан.

Додамо, що рейдові позапланові перевірки розпочали з 6 грудня цього року. За цей період перевірили 9 АТП. До кінця цього року запланували провести ще 2 перевірки.

Нагадаємо, що з першого лютого в областях повинні сформувати спеціальні робочі групи для боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями.

121 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up