Експерти США назвали ймовірні місця, де може спалахнути Третя світова війна

Через понад 70 років після закінчення Другої світової війни світ раптово встав на порозі Третьої. Є 5 найбільш ймовірних місць.

Свій прогноз зробили експерти журналу The National Interest.

Сьогодні світ знаходиться на «пороховій бочці» і Росія – одна з причин цього через свою агресивну зовнішньо політику. Цілком можливим вже здається варіант з Третьою світовою війною. Потенційно «гарячі» точки склалися у п’яти місцях.

Південно-Китайське море

У Південно-Китайському морі спостерігається загострення у зв’язку з «торговою війною» США і Китаю. Поки що ці країни обмінюються жорсткими репліками і економічними обмеженнями, однак, запевняють експерти, ескалація конфлікту цілком реальна.

Україна

За словами експертів, недавня агресія армії РФ в Чорному морі нагадала світові, що Кремль не гребує порушувати правила і використовувати військову силу для відстоювання своїх інтересів. «Інцидент знову викликав напруженість в кризі, що тліє останні пару років», – відзначили в The National Interest. Вони висловили впевненість, що «навіть невеликий зсув може поставити під загрозу баланс, який тримався протягом останніх кількох років, і призведе до хаосу в Східній Європі». Ескалація, попередили експерти, можлива після президентських виборів в Україні в тому випадку, якщо на них перемогу не здобуде вигідний Кремлю кандидат.

Перська затока

Одним з найбільш вірогідних місць для початку Третьої світової війни може стати саме Перська затока. Там ситуація вкрай непроста в зв’язку з тиском США на Іран, конфліктом Саудівської Аравії і Ємену, а також нескінченної руйнівною війною в Сирії.

Корейський півострів

Останнім часом ситуація на Корейському півострові значно покращилася в зв’язку з тим, що КНДР припинила роботу над ядерною програмою, а також нарешті пішла на перемир’я з США і Південною Кореєю. «І все ж серйозні підводні камені залишаються», – попередили в The National Interest, уточнивши, що вони можуть «спливти» і ситуація швидко піде на загострення.

Непередбачуваний

Експерти попередили, що велика війна може спалахнути і в результаті якогось дрібного і, здавалося, незначного конфлікту. Припустити, що це буде, на жаль, неможливо.

«Менш критичні конфлікти не отримують великої уваги світу, а це означає, що іноді вони можуть перерости в серйозну конфронтацію, перш ніж хтось помітить, що відбувається», – запевнили американці, уточнивши, що це може бути Прибалтика, Азербайджан, США, Венесуела і взагалі будь-яка країна світу. 

Syla.news

126 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up