Росія може розв’язати Третю світову війну у 2019 році, – The National Interest

На Землі є чотири найбільш загрозливі зони, де протягом наступного 2019 року може спалахнути Третя світова війна. Це морський українсько-російський кордон, Перська затока, Південно-Китайське море та Корейський півострів.

Про це написав професор Військового коледжу армії США Роберт Фарлі в статті для The National Interest.

На думку фахівця, нещодавній інцидент у Чорному морі, коли прикордонна служба ФСБ Росії не дала пройти Керченською протокою двом катерам та буксиру ВМС України, викликав зростання напруженості в регіоні. Разом з тим, Фарлі зазначає, що Росія, швидше за все, не зацікавлена ​​в “порушенні статусу-кво” перед виборами в Україні в 2019 році, оскільки вони можуть внести невизначеність у ситуацію.

Водночас у статті йдеться про те, що з урахуванням збереження напруженості між США і РФ, навіть “невелике потрясіння може зруйнувати хиткий баланс, що зберігається в регіоні протягом останніх кількох років” й втягти у хаос усю Східну Європу.

Syla.news

137 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up