Піротехніка та мегафони: у центрі Львова пройшла масова акція протесту

Декілька сотень учасників акції пройшли центральними вулицями містами, зупиняючись під будівлями органів влади, завершили спробою проникнення у редакцію засобу масової інформації.

Як повідомляє Твоє місто,  колона рухалась від будівлі обласної прокуратури до поліції, Антимонопольного комітету на площу Ринок, де запалили димову шашку. Далі пішли до Львівської обласної державної адміністрації. Поліція перекрила рух на Винниченка, а весь транспорт пропускали вулицею Підвальною.

На протест вийшли зокрема громадських організацій “Розвиток громади”, “Українська спілка учасників АТО”, “Обласна спілка соціального захисту учасників АТО і сімей загиблих”, ” Національний корпус” та “Правий сектор”.

Читати також:  "У кожного гаранта своя Йолка". Зеленський відгороджується від активістів катком

На офіційному сайті ГО “Варта1” оприлюднено вимоги пікетувальників:
• у найкоротший термін отримати звіт органів прокуратури, та Міністерства внутрішніх справ України щодо розслідування кримінальних проваджень справ Революції Гідності, а також припинити покривання злочинців, які діяли проти Майдану;
• припинити кримінальне переслідування громадських активістів та свідомих громадян, які викривають корупційну діяльність чиновників;
• припинити знищення малого та середнього бізнесу в Україні та створити сприятливі умови для їхнього існування та розвитку.

“Якщо не буде відповідної реакції та у разі невиконання вимог, розпочнеться безстрокова всеукраїнська акція протесту!” – попередили організатори мітингу.

Завершилась акція пікетом редакції Zaxid.net, де близько сотні пікетувальників запалили димові шашки перед будинком, намагалися прорватися всередину. Учасників акції супроводжувала поліція, але не втручалася і не перешкоджала їхнім діям. Свої дії учасники акції пояснили обуренням на публікації Zaxid.net, у  яких йдеться про надання земельних ділянок учасникам АТО, членам вищезгаданих громадських організацій і подальший їх продаж.

Читати також:  Львів’яни хочуть мати сквер на вулиці Кульчицької, а не чергову новобудову

 

398 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up