Польща закриє пункт пропуску на кордоні з Україною

Пішохідний пункт пропуску на кордоні з Польщею у Львівській області “Долгобичув-Угринів”, відкритий у 2014 році, буде працювати до кінця цього року.

Передає “Еспресо” з посиланням на польських прикордонників.

“Наприкінці року закінчується дія пілотного проекту пішохідного перетину кордону на автомобільному пункті пропуску “Долгобичув-Угринів”… Тимчасовий характер облаштованої для пішохідного руху інфраструктури створює багато загроз і не дозволяє продовжити дію пілотного проекту в його нинішньому вигляді”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, через збільшення часу очікування перетину кордону людьми, які подорожують автобусом, польські прикордонники зазначають, що виправданим є використання автобусних переїздів за їх прямим призначенням

Втім, львівські прикордонники поки не отримували офіційних документів про закриття пішохідного переходу в Угринові.

“Дія експерименту дійсно закінчується. Ми чули про те, що пішохідний пункт пропуску мають намір закрити, але поки чекаємо офіційних документів від польських колег. Ймовірно, завтра-післязавтра отримаємо всі документи і тоді будемо знати точно, що буде з цим пунктом”, – пояснила ZAXID.NET прес-секретар Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

Відкритий в 2014 році пункт пропуску “Угринів-Долгобичув” призначений виключно для перетину кордону автомобільним транспортом. Втім, через рік після відкриття, влітку 2015 року, там на 6 місяців облаштували піший перехід.

Дію експерименту постійно продовжували. Так можуть зробити і цього разу, оскільки часто експеримент продовжували в останні кілька днів. Однак в офіційному повідомленні польських прикордонників не згадується щодо можливості продовження цього експерименту

За даними прикордонників, щодоби пішохідним переходом у пункті пропуску “Долгобичув-Угринів” користуються близько 850 осіб. Окрім цього пункту пішохідний перехід на українсько-польському кордоні в межах Львівської є тільки в одному місці – в Шегинях.

Як відомо, наприкінці 2017 року спікер Верховної Ради України Андрій Парубій та маршалок польського сейму Марек Кухцінський виступали за збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

208 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up