“Це не вибір між патріархатами, а вибір між Україною та Росією”, — Порошенко про Церкву

Сьогодні, 18 грудня, Президент України Петро Порошенко заявив, що прийняття Україною автокефалії 15 грудня — це не рішення між патріархатами, це вибір між Україною та Росією. 

Про це йшлося під час відеотрансляції з храму в Тернополі, оприлюдненої на Facebook-офіційній сторінці Президента України, – повідомляє журналіст Syla.news.

Сьогодні Президент України Петро Порошенко відвідав з робочим візитом Тернопіль, де побував у Надставному храмі. Там він виголосив промову:

“Ми хочемо наголосити, що ми йдемо до всіх українців з любов’ю, з відкритим серцем, бо наша мета – це єдність і об’єднання і ми не маємо жодного сумніву, що кожен українець прийде, бо це дуже простий вибір. Це не вибір між патріархатами, це вибір між Україною і Росією. Ніхто нікуди нікого не буде тиснути. Якщо хтось хоче залишатися в церкві яка зберігає єдність з Російською православною церквою, це їхній вибір, але він має бути свідомий”, – заявив президент. 

“За тисячолітню історію Української Церкви прихильники автокефалії зазнавали гонінь, гинули в московських тюрмах і ГУЛАГАХ. Але вони вірили, що постане Єдина Українська Церква. І от, минулої суботи, майже 40 тисяч людей 11 годин молилися і чекали завершення Собору на Софіївській площі. Коли вони почули радісну звістку про створення Єдиної Церкви, на очах у людей з’явилися сльози радості”, – казав Порошенко.

Нагадаємо, 15 грудня постала Автокефальна Помісна Православна Церква України.

309 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up