Громада VS влада: у Бірках відстоюють територію дитячого майданчика

У Бірках Яворівського району селяни власними силами облаштували дитячий майданчик на вулиці Янівській. Проте сільська рада відмовилась узаконювати земельну ділянку. Що стало причиною конфлікту між громадою та місцевою владою – дивіться у сюжеті Syla.news.

Майже рік знадобився мешканцям, щоб облаштувати територію дитячого дозвілля на цьому місці. На майданчику встановили гойдалки, турніки, бруси, балансир, лавки, а також – волейбольне поле зі стовпами та сіткою. Та тільки справа дійшла до узаконення земельної ділянки – як сільська рада відмовила громаді.

Виявилось, що територію майданчика готують на торги, аби продати під комерцію.

Зі слів голови Бірківської сільської ради Володимира Кульчицького, близько 15-ти сотих землі заплановано на розміщення дитячого майданчика, решта – на будівництво закладу торгівлі. Він наголошує, що селяни розмістили ігрову зону неправильно – там знаходяться ГРП та лінії високовольтних ліній електропередач.

Мешканці Бірок уже зібрали кількадесят підписів «за» функціонування громадського простору. Тепер громада очікує на рішення сільської ради.

Нагадаємо, метою “Янівської” є організація дозвілля молоді, а також створення ігрового майданчику для маленьких дітей та відпочинкової зони для батьків.

Марта Лазарчук, Syla.news

965 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up