Гірняк про роботу облради у 2018 році, вибори та “Громадянську позицію”

Про це та інше заступник голови Львівської обласної ради розповів під час розмови в інформаційному просторі Syla.news.

Вибрані цитати з інтерв’ю із заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком

Про бюджет області
Я б не сказав, що бюджет області поганий. Але хотілося б аби він був кращим. Попередньо планували приймати бюджет наприкінці листопада. Але ми зрозуміли, що обговорити кожну цифру, кожну статтю видатків ми просто не встигнемо. Відповідно ми дуже активно попрацювали місяць часу: це і голови комісій, і заступники голови облради, і працівники ЛОДА. Було дуже бурхливе обговорення текстової частини бюджету.
Я гадаю, що це добре, що ми дійшли до 11 числа з підготовленим бюджетом. Бюджет прийняли конституційною більшістю, фактично проголосували більше двох третин.

Про обласні заклади
Ми вже два роки предметно займаємося обласними закладами: охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту, спорту. Це все колосальний резерв. Наша обласна рада, мабуть, перша, яка предметно почала займатись цими закладами. Бо якщо питання спеціальних стандартів, соціального захисту нам скинули з Києва, і ми їх приймаємо, фактично зразу переносимо у обласний бюджет, тут ми хочемо показати, що плануємо попрацювати над більш ефективним використанням коштів. Тим більше, що усіх керівників перевіряє обласна рада. Ми переконані, що у цих закладах можна надавати якісніші послуги, але ці кошти повинні використовуватись ефективно.

Ми викликали керівників закладів, пропонували, аби вони відстоювали кожну цифру зокрема. Я гадаю, що ми разом з облдержадміністрацією спрацювали непогано. Обласна рада це господарський орган, ми несемо відповідальність за тих 147 керівників закладів. Ми повинні приймати кадрові рішення.

Після звільнення керівника одного з таборів відпочинку і призначення на ту посаду іншої людини, якісно в кращу сторону змінились економічно-господарські показники роботи.

Про об’єднання психоневрологічного диспансеру з психлікарнею

Незабаром сесія облради офіційно затвердить на посаді нового гендиректора обласної психіатричної лікарні Богдана Чечотку, який виграв у конкурсі.

З точки зору круглих столів, громадськість і люди, які там були, негативно висловилась по цьому питанню. Департамент підтримує це питання. Я можу сказати одне, і я це говорив працівникам, коли вони були у мене в кабінеті: це питання не буде проголосованим на сесії обласної ради (я так думаю) до того часу, поки не буде проведено ще круглий стіл. На даний момент я не чув достатньо аргументів, що його треба ліквідувати. Я чув позицію людей, які виступають проти об’єднання (представники колективу). Мені потрібно знати думку фахівців, які розуміються на дитячій психіатрії, які можуть сказати: треба зробити так, або треба зробити не так. Власне переконання у мене буде по цьому питанню тоді, коли буде думка фахівців. Коли вона буде, я покличу громадськість, і трудовий колектив. На даний момент я ще не чув достатньо аргументів, аби реформувати цю галузь. Тому я гадаю, що це питання не на часі.

Про обласний конкурс мікропроектів
Цього року ми проводили конкурс мікропроектів. Я співголова робочої групи по мікропроектах. Працівники обласної ради і облдержадміністрації прекрасно працюють по цьому конкурсу: запрошують представників громад, ті звітують про виконання. З обласного бюджету виділили більше 120 мільйонів, на наступний рік – 130 мільйонів гривень.

Деколи таке буває, що депутати використовують проекти з цього конкурсу, як свої досягнення.

Три найважливіші досягнення цього року Володимира Гірняка у обласній раді.
Я говорю не за себе, а за обласну раду і про ті речі, до яких я мав відношення:
конкурси; відкриття перинатального центрувідкриття будинку воїна.

Про діяльність у “Громадянській позиції”:
Я є членом політичної парті «Громадянська позиція», у ній є членом ради. У вільний від роботи час агітую і за Анатолія Степановича. Був там, де відбуваються вибори: у Радехові, у Зимній Воді, у Бібрці

Гриценко занадто принциповий чоловік, чесний. Спілкуємось з ним, інколи телефонні розмови, інколи SMSки. Я підтримую Гриценка, бо це чесна людина, порядна і навіть, якщо його брат, кум чи партієць попадеться, він його посадить. І це добре, бо зараз так потрібно. Він має достатньо фаху, аби керувати державою.

Скажу відверто: три пункти програми діяльності “Громадянської позиції” не назву, – не читав.

Я не ваважаю Петра Порошенка найгіршим президентом. Я вважаю, що багато чого було зроблено за час його каденції. Але вважаю, що може бути зроблено набагато більше, тому я підтримую пана Гриценка.

З Анатолієм Забарилом як мінімум двічі у тиждень разом п’ємо каву перед роботою.

Про дітей і Миколая

Тими питаннями найбільше займається дружина. Я не вважаю, що дітей варто балувати дорогими подарунками. Але я не буду економити на репетиторах, на гуртках, – у мене всі діти (старші) займаються: хто спортом, хто танцями, ходять до репетиторів. А на дорогі речі, я вважаю, що вони самі повинні заробити потім.

310 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up