Передбачення на півтисячоліття: загадкові здібності Нострадамуса

Цього дня 513 років тому народився відомий французький астролог, лікар, алхімік та провидець Мішель Нотрдам. З цієї нагоди Syla.news дослідила, чи співпали передбачення відомого пророка із реальністю. 

Середньовічний астролог Мішель де Нотрдам або Нострадамус робив передбачення у формі римованих чотиривіршів. Багато з його пророцтв збуваються і в наш час.

Гітлер

Колись Нострадамус передбачив, що десь у Західній Європі народиться дитина в сім’ї бідних людей, які довго не могли мати дітей. Він казав, що цей хлопчик захопить багатьох своїми промовами, а слава про нього дійде до східних земель.

Вбивство Кеннеді

Нострадамус передбачав, що на “великого” обвалиться нещастя. У цьому звинуватять невинного і вб’ють його. Саме це передбачення вважають дотичним до вбивства екс-президента США Джона Кеннеді. Адже куля, яка пронизала голову високопосадовця, прилетіла з даху.

Наполеон

По, Най і Олорон, за передбаченням пророка, будуть палати в крові більше, ніж у вогні. Щоб купатися в похвалах, великий побіжить до притоку. Чи не допустить приходу Пія. Буде тримати їх в ув’язненні.
Як виявилось, За, Най і Олорон – міста у Франції. Пій – найлютіший ворог Наполеона.

Пожежа у Лондоні

Передбачення Нострадамуса: Лондон вимагатиме крові невинних, Палаючим вогнем втричі двадцять плюс шість. Стара дама впаде з висот свого трону, І багато палаців буде знищено.

Так, дійсно, у 1666 році у Лондоні загорілася маленька пекарня, що згодом спровокувало трагедію. Загасити полум’я не вдавалося протягом трьох днів. Місто практично повністю згоріло.

Атомна бомба

Провидець казав, що небесна стріла протягне крило смерті – велике завоювання. Гордий народ буде вбитий каменем, кинутим з дерева. Чутки про щось жахливе, створене людиною, приведуть до винищення.

У дійсності, під час Другої світової війни, в серпні 1945, США скинули дві атомні бомби на Японські міста Хіросіма і Нагасакі.

Теракт 11 вересня

На 45 градусі загориться небо, полум’я досягає великого нового міста, негайно піднімається величезне полум’я. Холодне і жорстоке серце принесе кров. Не буде пощади ні для кого.

Реальність: 11, вересня 2001 року, терористами були захоплені два літаки, які врізалися у вежі-близнюки Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

Конфлікт в Сирії

Нострадамус казав, що початок темряви прийде зі Сходу. Люди в тюрбанах розв’яжуть жорстоку війну. Потечуть ріки крові. Інші країни не зможуть стояти осторонь і візьмуть участь в кровопролитті. Згодом в смертельній сутичці зійдуться два світи – християнський і мусульманський.

Більшість експертів розшифровують це передбачення і прив’язують його до конфлікту в Сирії.

Використання альтернативних джерел енергії

Нострадамус часто згадував у своїх передбаченнях використання сонячної енергії. Сьогодні у Європі і не тільки там широко використовуються саме сонячні акумулятори та батареї. Найближчим часом вчені прогнозують перехід основної частки енергетичних ресурсів на сонячну енергію.

Зміна президентів у Франції та Німеччині

Неодноразово Мішель Нотрдам згадував у своїх книгах про зміну влади у Франції та Німеччині у 2017 році.

У Франції саме так і сталося, адже новим правителем країни став Еммануель Макрон.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

Коментувати

557 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up