Літак, що не літає хочуть продати: Як-42Д вкотре виставили на аукціон

У Львові продали з аукціону літак, позбавлений можливості літати

За підсумками онлайн-торгів його ціна піднялась більше, ніж у два рази порівняно зі стартовою ціною реалізації лоту.

Про це повідомив відділ інформаційно-аналітичної роботи Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Вчора через державну систему електронних торгів арештованим майном “Open Market” за 695 616 гривень продали літак Як-42Д 1989 року випуску. Його стартова ціна була 302 442 гривні. Сплата коштів за літак на рахунок відділу очікується до 27 грудня 2018 року.

Читати також:  На львівському аукціоні збирали кошти на допомогу сім'ям полонених

Літак раніше належав Державному авіапідприємству «Львівські авіалінії». До його складу входять також три виконавчі провадження про стягнення заробітної плати на загальну суму 5 315 948 гривень. Відтак арештований літак Як-42Д продали з метою погашення заборгованості по заробітній платі колишнім працівникам ДП«Львівські авіалінії», яке визнано боржником.

Додамо, цей літак не може бути допущений до подальшої експлуатації, через відсутність всіх необхідних агрегатів та вузлів.

Читати також:  Будівлю львівського інтернату виставили на продаж

 

Коментувати

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up