ДПСУ: Російські прикордонники не пропускають українців і нічого не пояснюють

З початком введення воєнного стану на території кількох областей російські прикордонники безпідставно відмовили у в’їзді 30 громадянам України.

Про це заявив начальник Харківського прикордонного загону Роман Гоць, повідомляє Еспресо.

За його словами, після введення воєнного стану понад 30 громадян України були безпідставно непропущені російськими прикордонниками.

“Вони поверталися без будь-яких причин, без будь-якого пояснення, без будь-яких документів. Звичайно, громадяни України, котрі поверталися російською стороною, були досить обурені такою поведінкою. Це неприємно та негативно вражає наших громадян”, – сказав Гоць.

Нагадаємо, після того, як 25 листопада 2018 року росіяни атакували у Чорному морі катери й буксир ВМС України й узяли у полон 24 українських моряки, президент та Верховна Рада запровадили в 10 прикордонних областях режим воєнного стану. Він діятиме протягом місяця.

Серед іншого воєнний стан передбачає тимчасову заборону на в’їзд до україни громадян Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років. У відповідь російські прикордонники почали впроваджувати “дзеркальні” заходи, котрі, водночас, не мають з їхнього боку жодного юридичного обгрунтування.

Syla.news

109 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up