Важке поранення ніг і ампутація пальців: радник командувача ВМС України розповіла про травми українських моряків

Радник командувача Військово-морськими силами України, волонтер Вікторія Христенко повідомила, що у одного з поранених українських моряків, які були захоплені під час атаки росіянами українських кораблів біля Керченської протоки, важке поранення ніг, в іншого – травматична ампутація пальців кисті.

В ефірі телеканалу Прямий Христенко повідомила, що українські консули не отримали жодної офіційної інформації про характер поранень потерпілих моряків, крім тієї, що поранених відвідала омбудсмен Москви Тетяна Потяева.

“Троє моряків знаходяться в Матроській тиші (московське СІЗО – ред.). Ні відео, ні підтвердження про характер поранень офіційно не отримали наші консули, крім того, що нібито поранених відвідала омбудсмен Москви. У одного з хлопців важке поранення ніг, те, що він пересувається на милицях, ні про що нам не говорить, ми не бачимо його поранень і яку йому зробили операцію в ізоляторі. У одного з хлопців травматична ампутація пальців кисті”, – розповіла Христенко.

Як уточнюється, інформація про поранення була отримана від волонтерів, які допомагали морякам під час перебування в слідчому ізоляторі окупованого Сімферополя.

Христенко також закликала писати листи полоненим морякам, зазначивши, що листи повинні бути російською мовою, не мати української символіки і не зачіпати політичні теми, інакше їх не пропустить тюремна цензура.

Нагадаємо, Верховна Рада розширила територію контролю на морях.

Syla.news

113 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up