Політолог пояснив хто і навіщо оголосив наміри балотуватись у Президенти України

Частина політиків, які заявили про участь у президентських виборах-2019, мають інші наміри, а не посада Президента України.

Про це політолог, виконавчий директор Інституту світової політики Євген Магда вчора розповів у інтерв’ю Syla.news:

“Треба розуміти, що у деяких людей, які балотуватимуться у президенти, різна мотивація, тобто 5-7 вважають, що реально претендуватимуть на перемогу. Стільки ж боротимуться, за те, щоб їхнє ім’я прозвучало і вони потім могли стати “локомотивом” для списку на парламентських виборах. Я думаю, що шанси переходу на партійні списки є мізерними, попри всі обіцянки у 2014 році. Але навіть якщо цей перехід відбудеться, у кожного партійного списку буде невелика так звана незахищена частина, куди увійде 3-5 чоловік, які гарантовано будуть проходити у Верховну Раду, у випадку набрання п’ятивідсоткового бар’єру.

Решта, їх може бути 15, може бути 20, будуть “спойлери”, які відгризатимуть рейтинг y основних кандидатів у президенти. Тут ще один цікавий момент: від влади, очевидно, буде один кандидат, всі інші кандидатів будуть так чи інакше танцювати, боротися, знаходити, шукати шляхи отримання підтримки на опозиційному полі. Воно також не гумове! І там теж треба буде боротися за якісь свої преференції. Буде достатньо цікавий процес, ми за ним усі спостерігатимемо. Я думаю що вибори стартують 31 грудня, за однієї умови: якщо не буде суттєвого дуже помітного військового загострення. Бо Порошенко скоротив час воєнного стану, щоб він не зачіпав період, коли починатимуться вибори (31 грудня 2018 року) і нам залишилось не так багато: фактично три з половниою тижні аби подивитися яким буде розвиток подій у цій ситуації.”

Нагадаємо, вчора оголосила про намір висувати свою кандидатуру для участі у президентських виборах-2019 народна депутатка Ольга Богомолець. Зазначимо, чергові президентські вибори офіційно призначили на 31 березня наступного року.

206 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up