Львівська міська рада шукає головного чиновника по туризму

Вчора міська рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Управління персоналом Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради.

Вимоги до посади:

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;

післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Додаткові вимоги: вільне володіння англійською мовою, стратегічне бачення розвитку туризму (індустрії гостинності) Львова.
Документи приймають протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу. За додатковою інформацією звертатись за тел.: 297−59−96; кім. 215, Оксана Блавацька

Додамо, торік Львів відвідало 2,6 мільйона туристів, які витратили під час перебування у місті  615 мільйонів євро.

431 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up