Серед кандидатів у Президенти України побільшає жінок

Народна депутатка Ольга Богомолець оголосила про намір висувати свою кандидатуру для участі у президентських виборах-2019.

Вона оприлюднила на своїй Facebook-сторінці відео, у якому повідомила про такий намір. У відеоролику вона стоїть на одній з вулиць Києва, поблизу Софійського собору.

“Сьогодні я заявляю про те, що я йду в президенти України. Я не боюся ризику, я не боюся брати на себе відповідальність, я не боюся того, що буде складно, я не боюся того, що буде тяжко, – нам ніхто не обіцяв що буде легко. Я хочу стати для українського народу тим президентом, який гарантує їм справедливість”, – заявила Ольга Богомолець.


Зазначимо, Ольга Богомолець є народною депутаткою (входить у фракцію “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”), очолює комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я. У 2014 році вони також висувала свою кандидатуру на президентських виборах.

Зазначимо, чергові президентські вибори офіційно призначили на 31 березня наступного року.

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up