Київський патріархат скликає архієрейський собор

Священний синод Української православної церкви Київського патріархату скликає архієрейський собор

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник УПЦ Київського патріархату архієпископ Євстратій Зоря, зазначивши, що синод має зібратись 13 грудня.

Він зазначив, що архієрейський собор повинен розглянути підсумки підготовчої роботи до Об‘єднавчого собору та ухвалити рішення щодо Об‘єднавчого собору, який відбудеться 15 грудня.

Священний Синод УПЦ КП скликає на 13 грудня 2018 р.Архієрейський Собор Київського Патріархату. Архієрейський Собор…

Опубліковано Євстратієм Зорею Четвер, 6 грудня 2018 р.

Нагадаємо, Петро Порошенко дійшов згоди зі Вселенським патріархом Варфоломієм щодо єдиної помісної церкви та звернувся до Верховної Ради за підтримкою ідеї створення єдиної автокефальної церкви в Україні.

Крім того, Вселенський патріархат підтвердив надання автокефалії Українській церкві.

11 жовтня константинопольський Синод прийняв історичне рішення про скасування документа 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви. У зв’язку із цим Українська православна церква Київського патріархату закликала ієрархів УАПЦ і Московського патріархату негайно приступити до підготовки Надзвичайного об’єднавчого собору.

 

99 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up