Вперше частка місцевих бюджетів перевищила бюджет держави, – Порошенко

За чотири роки місцеві бюджети зросли у 3,4 рази.

Про це повідомив президент Петро Порошенко в ефірі телеканалу Еспресо.

“Цього року частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті нарешті перевищила той показник, який ми свого часу мріяли. І це відбулося. У 2018 році частка місцевих бюджетів вже складає 52% у зведеному бюджеті. Це дуже символічна і дуже принципова цифра. І це доводить, що програма децентралізації діє”, – розповів Президент України. 

Нещодавно Міністерство фінансів зробило публічним доступ до місцевих бюджетів. А це означає, що тепер можна бачити і належно оцінити і заробітні плати керівників, і суми на депозитах, і відповідь на твердження голів про те, що немає грошей на дитячий садок, будівництво дороги чи ремонт школи, чи інші потреби громади.

“Це дасть можливість жорстко вимагати змін у житті міст і сіл, наполягати на виділенні коштів для вирішення найгостріших проблем”, – додав Порошенко.

Крім того, зазначається, що обсяг державної підтримки на розвиток громад та розбудови інфраструктури місцевих громад вже збільшився у порівнянні з 2014 роком у 39 разів.

Нагадаємо, нещодавно президент заявив, що може не підписати бюджет держави на 2019 рік через підвищення тарифів на газ.

Ірина Пилипишина, Syla.news

122 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up