Тристороння група надіється на новорічне перемир’я на Донбасі, – Сайдік

Тристороння контактна група готується до перемир’я на Донбасі у зв’язку з новорічними святами, заявив спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“У робочій групі з безпеки учасники продовжили розгляд додаткових заходів щодо забезпечення режиму припинення вогню і підготовку до перемир’я у зв’язку з новорічними та різдвяними святами”, – сказав Сайдік.

Спецпредставник розповів, що в засіданнях ТКГ буде перерва на чотири тижні – до середини січня з 19 грудня.

“І я дуже сподіваюся, що у нас буде справді серйозне перемир’я у зв’язку з новорічними та різдвяними святами”, – зазначив він.

Нагадаємо, 26 листопада Президент Петро Порошенко повідомив, що вирішив змінити свій указ про введення воєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів.  За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада нацбезпеки і оборони.   

Рішення РНБО містить 12 пунктів. Останній з них  – із грифом “Таємно”.

Таке рішення було ухвалене через атаку Росії у Чорному морі, яка завершилась захопленням 3 українських кораблів та 23 моряків.

Зокрема, прикордонний корабель РФ здійснив таран рейдового буксира. У підсумку всі три кораблі були захоплені Росією. Водночас Москва покладає провину за інцидент на українську сторону, звинувачуючи кораблі ВМС України “у незаконному перетині кордону”.

Syla.news

106 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up