Родинам захоплених моряків виділять по 100 тисяч гривень

Кошти видадуть родинам захоплених в Азові моряків лише після офіційного підтвердження Міністерства оборони України. 

Про це повідомив Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

“Ми отримаємо відповідну інформацію від Міністерства оборони і організуємо процес ідентифікації тих, хто є законними представниками оборони держави і зараз перебуває у полоні. Для них будуть організовані виплати коштів з держави, передбачені раніше на виплату іншим категоріям населення. Однак уряд прийняв рішення, що ці кошти, які зараз є вільними можуть бути використані на виплату нашим військовополоненим морякам, тобто усім 24 особам, які були затримані”, – заявив він.

Однак підкреслив, що для цього потрібно отримати повну інформацію, щоб ідентифікувати цих осіб.

“Чесно кажучи, дізнаватися з Інтернету – це взагалі не по-державницьки, а після офіційного документообміну між нашим Міністерством та Міноборони такі виплати будуть здійснені”, – додав міністр.

Крім того, порядок передбачає звернення родичів. Як тільки вони звертаються і надають пакет документів, які передбачені, в той же день або ж наступного дня відбувається засідання комісії, яка згодом приймає рішення.

Нагадаємо, мерія Львова виплатить матері полоненого моряка зі Львівщини допомогу у розмірі 100 тисяч гривень.

Вранці 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря.

Зокрема, прикордонний корабель РФ здійснив таран рейдового буксира. У результаті зіткнення з прикордонними силами ФСБ РФ в Керченській протоці поранення отримали шість українських моряків.

За даними нардепа Борислава Берези, двоє з них знаходяться у важкому стані . Після інциденту російська влада в односторонньому порядку закрила Керченську протоку для проходу цивільних суден.

Внаслідок цього, 28 листопада Верховна Рада оголосила введення воєнного стану на 30 діб.

Ірина Пилипишина, Syla.news 

86 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up